Tijen GünyolTijen Günyol

Kariyerine 1986 yılında, Türk Hava Kurumu’nun binasında yer alan Ramada Hotels & Resorts International zincirine bağlı “Ramada Otel” ’de rezervasyon elemanı olarak başlayan Tijen Günyol Dilber daha sonra 12 sene yine aynı zincirin yurtiçi ve yurtdışı otellerinde, tüm departmanlarda en alt kadrodan, yöneticiliğe kadar genel müdürlük stajı yapmıştır.

Princess Otellerinde, Enternasyonal Turizm & Yatırım’da Swissotel Göcek, Four Seasons Atik Paşa Yalısı Projelerinde çeşitli görevlerde bulunmuş, Kaya Ramada Plaza açılış genel müdürlüğü, sonrasında toplamda 10 sene Dedeman Grubunda üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Dedeman Silk Road Tashkent açılış genel müdürlüğü, Dedeman Olive Tree Kıbrıs ve Dedeman Şile tesislerinde genel müdür olarak çalışmıştır. Sonrasında, Turizm’e iki yıl ara vererek “Dünya Göz Hastanelerinde” hastaneler müdürü pozisyonunda görev yapan Tijen Hanım, daha sonra Martı Hotels & Marinas firmasında Yönetim Kurulu Üyeliğine vekaleten Genel Müdür yardımcılığı ile sektöre geri dönmüştür. Günyol 2011 yılı haziran ayında Grand Cevahir Hotel & Conference Center’a Genel Müdürlük görevine getirilmiştir. 2013 yılında bu görevinden ayrılan Tijen Günyol, 2015 Ocak ayında Ramada Encore Istanbul Airport Otel’inin önce danışmanı sonra devamında 2016 Mart ay’ına kadarda Genel Müdürü olarak devam etmiştir.
2016 sene’sinin Kasım ay’ında Altınbaş Holding Turizm Direktör’ü olmuş ve bu görevini de iki buçuk sene sürdürmüştür. 2019 sene’si Mayıs ay’ı itibarı ile kendi kurduğu “Blossom Consultancy” danışmanlık şirketinde çalışmakta ve eğitimler vermektedir.

Hüseyin Sönmezer

Hüseyin Sönmezer

Lisans derecesini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünden, Yüksek Lisans (Master) derecesini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Muhasebe-Finans Dalında aldı.

3586 sayılı yasa hükümleri çerçevesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak İstanbul SMMM Odası üyesidir.

1986-1989 yıllarında Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Mali Analist, 1992 yılında İzdaş Dış Ticaret A.Ş.’de Finansman Sorumlusu, 1992-1995 yıllarında Has Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.’de Finansman Sorumlusu, Nisan 1995- Şubat 2001 arasında Dedeman Otelcilik ve Turistik İşletmeler A.Ş. ile Dedeman Anadolu Turistik Yatırımlar ve İşletmeler A.Ş.,Dededeman Gümbet İnşaat ve Turizm A.Ş. ve Merkez Muhasebesinde Mali ve İdari İşler Müdür Yardımcısı, Şubat 2001- Kasım 2007 arasında Dedeman Otelcilik ve Turistik İşletmeler A.Ş.’de Mali İşler- Muhasebe Müdürü, Kasım 2007-Ocak 2008 arasında City’s AVM Mali ve İdari İşler Direktörü, Ocak 2008-Ekim 2014 arasında Dedeman Şirketler Topluluğu Turizm Grubunda son üç yılı Mali İşler Direktörü olmak üzere Mali İşler Müdürü, Kasım 2014- Kasım 2015 arasında Otelcilik Mali Danışmanlığı ve Kasım 2016- Aralık 2017 döneminde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak görev yapmıştır. Halen Has Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş. Muhasebe Sorumlusu ve Kadir Has Vakfı Muhasebe Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Windows İşletim Sistemi programları, Excel, Word, Sun System Muhasebe Programı, Logo, Gold, Luca kullanıcısı olan Sönmezer, orta derece İngiliz bilmektedir.

Triga Design

Triga Design 2005 yılında kurulmuş olup, mimarlık, iç mimarlık projelendirme ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Otel, konut ve ofis başta olmak üzere bir çok alanda konsept ve uygulama projeleri yapmaktadır.

Ortaklar

Yaprak ÜNER (Y. Mimar)
İstanbul Teknik Üniversitesi (1994)

Esra ÖKTEM (Y. Mimar)
İstanbul Teknik Üniversitesi (1995)

www.trigadesign.com